sobota, 28 grudnia 2013

53. Wyniki candy

Na samym wstępie przepraszam Was za takie opóźnienie w wynikach. Święta i wiele innych spraw rodzinnych, które wyniknęły nagle spowodowały, że nie miałam nawet czasu tu zajrzeć, aby złożyć Wam życzenia.
Gdy jesteście już "po" całym zamieszaniu świątecznym, to mam nadzieję, że potrafiliście się zatrzymać i zauważyć te najważniejsze aspekty świąt (dla każdego coś innego) - rodzinę, czas, wiarę, miłość, odpoczynek. Gorąco Wam tego też życzę w normalnym okresie życia - na co dzień.

Tymczasem wracając do sedna sprawy: szybki post, bo niestety czas też mnie nagli. Zbliża się koniec roku, a ja mam jeszcze mnóstwo postanowień, które mam zamiar zrealizować. No i WOŚP się zbliża wielkimi krokami, a w tej sprawie też nie da się próżnować ;)

Losowanie odbyło się w formie tradycyjnej ;) Bardzo dokładnie sprawdzałam Wasze dodatkowe losy, czyli dodanie do obserwowanych czy polubienie profilu na Facebooku. Tym, którzy się na to zdecydowali - dziękuję mocno. Każda osoba więcej to dla mnie dodatkowa motywacja.

Tak przedstawia się "stosik" losów:


I zwycięzca: Magdalena K.


Proszę o kontakt na dariatworzy@gmail.com z przesłaniem danych do wysyłki.

Wszystkim gorąco dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia :) 

15 komentarzy:

 1. Gratulacje i dziękuję za zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje za zabawę i gratulacje dla Magdy K. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Magdzie-szczęściarce:) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje:)

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje Madzi,a Tobie dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję , oraz dzięki za zabawę
  Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale się cieszę! <3
  Daruś, przepraszam, ze dopiero teraz odpisuję, ale odczytałam twojego maila właśnie teraz, przepraszam! Jednak studia zabijają człowieka :( czy mogę nadal liczyć na nagrodę? :)
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń