niedziela, 24 marca 2013

17. Kołnierzyki na KLAMRZE

Razem z Mamą zostałyśmy poproszone o przygotowanie kołnierzyków dla wolontariuszek na Alternatywne Spotkania Teatralne KLAMRA, które w tym roku odbyły się już po raz XXI w toruńskiej Od Nowie. Nie będę tu też ukrywać, że sama jestem w tym gronie, więc tym bardziej jest mi miło, że mogę tu wstawić zdjęcia moich koleżanek w moich kołnierzykach. Bluzki zostały wykonane przez Paulinę z Moon River Journal [klik!] . Co tam, nie będę grzeszyła skromnością, ale wspaniale się czułam zbierając "pochwały kołnierzykowe", a i tak jedną z większych przyjemności, był właśnie nasz widok, bo co tu dużo gadać - pięknie wyglądałyśmy :) No i dawka maksymalna alternatywnego teatru została również pochłonięta :)

fot. Patrycja Dombrowska

fot. Patrycja Dombrowska

fot. Rysiul Ryszard

fot. Patrycja Dombrowska

8 komentarzy:

 1. Łał super zdjęcia! Mogę kilka ukraść? Na swojego bloga? Podlinkuję i podpiszę oczywiście :) Kołnierzyki też mnie zachwyciły, szczególnie piękny kolor i bardzo staranne wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne. Szczególnie kolor mi przypadł do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne... yyym, a kolorek *___* Oj, słowami nie wyrażę mojego zachwytu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny kolor! Cudnie wyglądają na bluzkach. Akurat szyję podobne w kształcie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne kołnierzyki. Podoba mi się ich kolor:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć, wiem, że nikt nie lubi spamu, ale jeśli on jest przydatny? Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie http://insuperable-blog.blogspot.com/2013/03/urodzinkowy-konkurs.html, do wygrania Loreal Super Liner Gel Intenza 24H Żelowy eyeliner z pędzelkiem Pure Black. !Wygrywają 3 osoby!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny kolor tych kołnierzyków, wyglądają genialnie!

  OdpowiedzUsuń