poniedziałek, 24 grudnia 2012

13.Najwspanialszych

Większość z Was zaczyna pewnie powolutku szykować się do wieczerzy, ja właśnie urwałam się z nad przepysznych pieczarek, które niestety w większości wylądowały w moim brzuchu. Bycie łasuchem zobowiązuje. Wpadłam tutaj aby życzyć Wam najwspanialszych świąt, okraszonych wspaniałych puchem bieli, zapachem korzennych pierników z kuchni, święzej choinki, ale przede wszystkim czerpać pełną garścią z wesołych stołów, wokół których zasiądzie cała rodzina. Od tych których często widujemy tak rzadko jak i często. Mnóstwo uśmiechu. Ja dziękuję Wam za to, że tu jesteście, że zjawia się co jakiś czas parę osób i skomentuje, bo naprawdę wiele to dla mnie znaczy. Ja obiecuję, ze gdy już uwolnię się od szponów licencjatu, egzaminów i Wielkiej Orkiestry, to będę wpadała tutaj dużo częściej i pokazywała choć trochę więcej tej mojej małej twórczości oraz twórczości mojej Mamy (bo Ona też tu będzie się pojawiać) :)


Wspaniałych i twórczy!


5 komentarzy:

 1. Tobie też Wesołych Świąt :) Dużo twórczych pomysłów i wciąż tak ogromnego zapału do tych wszystkich pozytwnych działań :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia i na wzajem! Życzę spokojnych, rodzinnych pełnych magii świąt Bożego Narodzenia ;)
  W wolnej chwilii zapraszam Cię na mojego blooga i czekam na komentarz :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne życzenia, dziękuję ;) I Tobie też wszystkiego dobrego w te święta, dużo uśmiechu i cudownej atmosfery... Powodzenia na egzaminach i weny twórczej jak tylko będziesz miała więcej czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku;p

  Zapraszam na Candy Noworoczne, do wygrania książki : http://recenzje-kiti.blogspot.com/2012/12/candy-noworoczne.html

  OdpowiedzUsuń